łącza symetryczne | Met.pl

Met.pl internet symetryczny to usługa dopasowana do warunków i potrzeb klienta firmowego w związku ze specyfiką działalności (agencje reklamowe, domy mediowe, place budowy, firmy eventowe potrzebujące kilkudniowy dostęp do internetu, inni operatorzy telekomunikacyjni). Wystarczy dobrać szybkość łącza odpowiednią do swoich potrzeb i zoptymalizować koszty, wybierając najdogodniejszy sposób rozliczeń. Usługi dla naszych klientów świadczymy przy wykorzystaniu łączy symetrycznych, o pełnej gwarancji pasma. Internet dostarczamy łączami radiowymi w technologii 5Ghz (do 100 Mb/s) w zależności od wymagań klienta. Technologia ta zapewnia wydajną pracę urządzeń niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych, gwarantując tym samym wysoką niezawodność świadczonych usług, określoną przez SLA. Posiadamy około 30 punktów nadawczo­-odbiorczych na terenie Warszawy i okolic.

Najważniejsze cechy dostępu do Internetu symetrycznego radiowego w sieci Met.pl

  • SLA w klasie biznes
  • Czas reakcji na awarie do 4 godzin
  • Pule adresów publicznych
  • 24 – godzinny monitoring
  • Gwarancja pasma
Wiarygodność: niepodważalna

Wiarygodność: niepodważalna

Wśród naszych odbiorców oraz firm współpracujących są największe podmioty w swoich branżach (Onet.pl, Jjs, Securex, Neantic, Nitronet, Lanet), jak i firmy z sektora MSP, które oczekują profesjonalnej usługi w rozsądnej cenie. Wybór Internetu w sieci Met.pl to bezpieczna decyzja i gwarancja stałej, dobrej współpracy.

Niezawodność: gwarantowana

Niezawodność: gwarantowana

Umowa określająca parametry usługi i jej dostępność, a także kary umowne stosowane w przypadku niedotrzymania zobowiązań stanowią dodatkową motywację do dbałości o niezawodność zarówno naszego szkieletu sieci, jak i łączy użytkowników.

Optymalizacja

Routing

Optymalizujemy ścieżki routingu do najpopularniejszych zasobów internetowych i najważniejszych operatorów.

Zapas łącza

Zawsze dysponujemy zapasem pasma wystarczającym do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych klientów, również w przypadku awarii jednego z naszych dostawców.

Dostępność wybranych usług uzależniona jest od dokładnej lokalizacji osiedla/budynku. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zasięg sieci.

Warunkiem do realizacji usługi wymagana jest pozytywna wizja do jednej z naszych stacji bazowych i możliwość zainstalowania anteny nadawczo­odbiorczej. Wystarczy do nas zadzwonić i zapytać się o lokalizacje.

10 Mbps/10 Mbps 15 Mbps/15 Mbps 20 Mbps/20 Mbps 30 Mbps/30 Mbps
250 zł umowa bezterminowa 300 zł umowa bezterminowa 350 zł umowa bezterminowa 450 zł umowa bezterminowa
200 zł – rok 250 zł – rok 300 zł – rok 400 zł – rok
150 zł – 2 lata 200 zł – 2 lata 250 zł – 2 lata 350 zł – 2 lata
gwarancja SLA gwarancja SLA gwarancja SLA gwarancja SLA
od 150 zł
miesięcznie
od 200 zł
miesięcznie
od 250 zł
miesięcznie
od 350 zł
miesięcznie
wybierz ofertę wybierz ofertę wybierz ofertę wybierz ofertę

* do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Możliwość indywidualnych taryf dostosowanych do potrzeb abonenta w zakresie technologii i prędkości połączenia z siecią (mniejszy upload­ większy download). Standardowa cena instalacji ­ 600 netto i może ulec zmianie, gdyż jest zależna od warunków technicznych konkretnego obiektu (konieczność dobudowy masztu, tras kablowych, itp.) oraz od długości zawieranego kontraktu. Czas oczekiwania na realizację usługi wynosi 48 godzin ­ warunkiem jest bezdeszczowa pogoda i dodatnia temperatura powietrza.

wróć na góre

2023 © Met.pl - internet radiowy Warszawa