łącza symetryczne | Met.pl

Met.pl internet symetryczny to usługa dopasowana do warunków i potrzeb klienta firmowego w związku ze specyfiką działalności (agencje reklamowe, domy mediowe, place budowy, firmy eventowe potrzebujące kilkudniowy dostęp do internetu, inni operatorzy telekomunikacyjni). Wystarczy dobrać szybkość łącza odpowiednią do swoich potrzeb i zoptymalizować koszty, wybierając najdogodniejszy sposób rozliczeń. Usługi dla naszych klientów świadczymy przy wykorzystaniu łączy symetrycznych, o pełnej gwarancji pasma. Internet dostarczamy łączami radiowymi w technologii 5Ghz (do 100 Mb/s) w zależności od wymagań klienta. Technologia ta zapewnia wydajną pracę urządzeń niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych, gwarantując tym samym wysoką niezawodność świadczonych usług, określoną przez SLA. Posiadamy około 30 punktów nadawczo­-odbiorczych na terenie Warszawy i okolic.

Najważniejsze cechy dostępu do Internetu symetrycznego radiowego w sieci Met.pl

  • SLA w klasie biznes
  • Czas reakcji na awarie do 4 godzin
  • Pule adresów publicznych
  • 24 – godzinny monitoring
  • Gwarancja pasma
Wiarygodność: niepodważalna

Wiarygodność: niepodważalna

Wśród naszych odbiorców oraz firm współpracujących są największe podmioty w swoich branżach (Onet.pl, Jjs, Securex, Neantic, Nitronet, Lanet), jak i firmy z sektora MSP, które oczekują profesjonalnej usługi w rozsądnej cenie. Wybór Internetu w sieci Met.pl to bezpieczna decyzja i gwarancja stałej, dobrej współpracy.

Niezawodność: gwarantowana

Niezawodność: gwarantowana

Umowa określająca parametry usługi i jej dostępność, a także kary umowne stosowane w przypadku niedotrzymania zobowiązań stanowią dodatkową motywację do dbałości o niezawodność zarówno naszego szkieletu sieci, jak i łączy użytkowników.

Optymalizacja

Routing

Optymalizujemy ścieżki routingu do najpopularniejszych zasobów internetowych i najważniejszych operatorów.

Zapas łącza

Zawsze dysponujemy zapasem pasma wystarczającym do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych klientów, również w przypadku awarii jednego z naszych dostawców.

Dostępność wybranych usług uzależniona jest od dokładnej lokalizacji osiedla/budynku. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zasięg sieci.

Warunkiem do realizacji usługi wymagana jest pozytywna wizja do jednej z naszych stacji bazowych i możliwość zainstalowania anteny nadawczo­odbiorczej. Wystarczy do nas zadzwonić i zapytać się o lokalizacje.

10 Mbps/10 Mbps15 Mbps/15 Mbps20 Mbps/20 Mbps30 Mbps/30 Mbps
250 zł umowa bezterminowa300 zł umowa bezterminowa350 zł umowa bezterminowa450 zł umowa bezterminowa
200 zł – rok250 zł – rok300 zł – rok400 zł – rok
150 zł – 2 lata200 zł – 2 lata250 zł – 2 lata350 zł – 2 lata
gwarancja SLAgwarancja SLAgwarancja SLAgwarancja SLA
od 150 zł
miesięcznie
od 200 zł
miesięcznie
od 250 zł
miesięcznie
od 350 zł
miesięcznie
wybierz ofertęwybierz ofertęwybierz ofertęwybierz ofertę

* do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Możliwość indywidualnych taryf dostosowanych do potrzeb abonenta w zakresie technologii i prędkości połączenia z siecią (mniejszy upload­ większy download). Standardowa cena instalacji ­ 600 netto i może ulec zmianie, gdyż jest zależna od warunków technicznych konkretnego obiektu (konieczność dobudowy masztu, tras kablowych, itp.) oraz od długości zawieranego kontraktu. Czas oczekiwania na realizację usługi wynosi 48 godzin ­ warunkiem jest bezdeszczowa pogoda i dodatnia temperatura powietrza.

wróć na góre

2024 © Met.pl - internet radiowy Warszawa